Základní informace

 

Po vystudování střední kosmetické školy Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s. r. o.
jsem začala pracovat v menším kosmetickém salónu v Průhonicích. Zde jsem získala své první zkušenosti v oblasti přístrojových zařízení...

Dalším místem mého působení byl pražský salón „Body Laser Esthetic“. Zde jsem nasbírala zkušenosti s metodou ošetření pleti pomocí IPL světla – jedná se o nejnovější metodu na odstraňování nežádoucího ochlupení, akné, rozšířených červených žilek, stařeckých a pigmentových skvrn a v neposlední řadě k rejuvenanci (omlazení) pleti. K dalším metodám patřil radiofrekvenční facelifting,...

Poté jsem se začala zajímat o masáže, navštěvovala jsem kurz masážních technik „ Shiatsu“ - jedná se o celostní metodu péče o zdraví. Jde o systém masážních technik původem z Japonska, stojí však na mnohem starších základech orientálních masážních technik a na filozofických základech orientální, především čínské, medicíny. Cílem shiatsu je navozovat a podporovat procesy přirozeného sebeuzdravování, stavu pohody a zdraví a osobnostního růstu, a udržovat tak zdraví skrze vyrovnávání energetického systému jedince.
Naučila jsem se pracovat s lávovými kameny, čokoládovou masáž,....
Svoje nové dovednosti jsem uplatnila v golfovém centru Erpet na Smíchově, kde jsem se zaměřila právě na masáže.
Současně jsem pracovala v dámském fitness salónu Modelace na Černém Mostě , které se zaměřuje na propojení těla, stravy a krásy žen.

Při mateřské dovolené jsem se poprvé setkala s kosmetikou Mary Kay, díky níž jsem mohla rozšířit své služby. Soustředila jsem se na svůj osobní rozvoj – navštěvovala jsem kurzy vizážistiky, stala jsem se nezávislou kosmetickou poradkyní. Navázala jsem spolupráci (líčení a vizáž) s fotografem Antonínem Lavrenčíkem. http://www.antoninlavrencik.com/ . Podílela jsem se na tvorbě několika kalendářů, svatebních a rodinných fotografií.

 
 

Mary Kay

Mary Kay Ash založila v roce 1963 společnost na svém vlastním žebříčku hodnot, kterým se v životě řídila – na čestnosti, poctivosti a neochvějné víře v Zlaté pravidlo a v sílu utvářet životy.

I dnes tyto hodnoty zůstávají v centru všeho, co děláme, včetně našeho odhodlání vyvíjet takové přípravky, které ženám pomáhají probudit jejich pravou vnitřní i vnější krásu. Naše filozofie je jednoduchá – dostát svému závazku u každého přípravku, který vyrábíme. Protože hrdě stojíme za kvalitou našich přípravků a skutečnými výhodami, které poskytují, existují miliony žen, které mohou říci: „Miluji mou Mary Kay!"

více na marykay.cz